Jak zjistit víc?

Máte-li zájem o výrobu reklamy, můžete se na nás obrátit e-mailem nebo telefonicky, nebo nás přímo navštívit. V případě osobní návštěvy raději předem zatelefonujte, abychom se domluvili na dni a hodině návštěvy. Nejčastěji pracujeme tak, že si necháme zaslat e-mailem podklady, tj. popis toho, co si přejete, aby reklama obsahovala, a kde bude reklama umístěná. Máte-li nějaké vlastní logo nebo již zavedený grafický styl, prosím, máte-li je k dispozici, zašlete příslušné soubory v příloze e-mailu.

Na základě e-mailu nebo telefonátu se rozhodneme, zda-li vás navštívíme přímo a např. vytofografujeme si a změříme místo, kde bude reklama umístěná. Grafický návrh, vám zašleme na e-mail, přes který zpravidla probíhají úpravy, a jiné korekce na základě vašich požadavků a připomínek.

Dodací lhůty:

Obecně platí, že dodací lhůty jsou různé dle složitosti a použitého materiálu. Pokud na výrobu reklamy spěcháte, jsme schopní dodat výrobek i tentýž den, který jej objednáte, nebo den nadcházející. Standardní dodací lhůta je pak 2-7 dní v závislosti na rychlosti korekcí grafického návrhu a složitosti vyráběné reklamy. V případě použití nestandarních materiálů (dlouholeté nebo jinak netypické fólie, speciální desky apod.) se může lhůta prodloužit, na to vás však předem upozorníme.

Ceny:

Naše firma se vždy snažila vyjít vstříc každému s tou nejlepší možnou cenou. V oblasti, ve které působíme, nelze ceny pevně stanovit, jelikož každá reklama, či jiný vyráběný předmět jsou až na několik výjimek, specifické a různě náročné na výrobu.

Grafické návrhy jsou bez ohledu na to, zda bude zakázka nakonec realizována, zdarma.

Pevné ceny vizitek:

  • Matný papír (200g) – 2,50 Kč / ks
  • Laminované vizitky s oblými rohy – 4,50 Kč / ks
  • Ceny jsou bez DPH.

Lubomíra Vomáčková

reklamní služba

Webdesign

Yiahimyr & Blowfly